Міста і пункти, які працюють. Навіть коли немає світла!
Оформити замовлення
0 анализов / 0

Які аналізи необхідні перед походом до дитячого садка та школи?

30 січня 2022 р. 23:57

Підготовка до дитячого садка та школи - це завжди зворушливо як для дітей, так і їхніх батьків. Ще більше турбот з підготовкою до чергового навчального року у батьків школяра, тоді часу та сил стояти в поліклініках і носитися з аналізами зовсім нема.

Спеціально для батьків, які дбають про своїх дітей і хочуть провести з ними більше часу разом, не відстоюючи довгі черги в поліклініках, у лабораторії “Invivo” є широкий перелік аналізів для дітей та дорослих, які виконуються якісно та швидко!

 

Які аналізи потрібні для дитячого садка та школи?

 

Усім дітям для садка та школи потрібно проходити медичне обстеження та робити обов'язкові аналізи:

 

  1. Загальний аналіз крові.

Роблять для того, щоб дізнатися про рівень еритроцитів, глюкози, тромбоцитів, гемоглобіну та ШОЕ крові. Аналіз роблять натщесерце, а кров беруть з пальця.

 

  1. Аналіз калу на гельмінти.

Роблять для того, щоб дізнатися, чи є у дитини глисти. 

У промаркований стерильний контейнер спеціальною ложечкою потрібно зібрати дві горошинки калу і в найкоротші терміни доставити до лабораторії.

 

  1. Загальний аналіз сечі.

Робиться для того, щоб дізнатися більше про роботу організму та нирок малюка.

Потрібно придбати спеціальний стерильний контейнер і вранці зібрати середню сечу дитини.

 

  1. Зішкріб на яйця гостриків (ентеробіоз).

Обов'язковий аналіз перед садком чи школою, оскільки такі гельмінти дуже поширені серед дітей. 

Перед зішкрібом не можна відвідувати туалет і митися з миючими засобами, оскільки аналіз береться з ануса дитини.

 

медичне обстеження для дитсадка

 

Які переваги дитячих аналізів вдома?

 

В “Invivo” ви можете замовити послугу з виклику медсестри додому та здати всі необхідні аналізи для школи чи садка за декілька хвилин у себе вдома!

 

Це заощадить ваш час і нерви:

 

  • для маленької дитини буде не так страшно здати кров і мазок на гостриків у себе вдома, поряд з мамою та улюбленими іграшками;
  • аналіз крові робиться натщесерце, а медсестра приїде до вас рано-вранці - не потрібно буде везти сонного і голодного малюка в незнайоме місце;
  • ви мінімізуєте контакти з іншими людьми, чого не можна зробити на пункті огорожі;
  • аналіз калу та сечі не потрібно буде нікуди везти – медсестра забере їх і все сама завезе до лабораторії у найкоротші терміни;
  • ви заощадите час для того, щоб провести його у колі близьких та рідних.

 

Таким чином, за один виїзд медсестри ви можете зробити відразу всі необхідні аналізи для садка або школи, не виходячи з дому.

 

дитячі аналізи вдома


 

Де здати аналізи?

 

Усі необхідні комплекси аналізів для вашого малюка ви можете зробити у будь-якому пункті забору “Invivo” поряд з вашою роботою або будинком. 

Також ви можете замовити необхідні аналізи через наш сайт та отримати на них знижку 10%.

А для тих, хто хоче дізнатися більше про своє та здоров'я ваших близьких та заощадити свій час, ми створили пакети аналізів, які дозволять дізнатися максимум інформації про роботу організму всього за один забір крові! 

Для ваших наймолодших є дитячий комплекс - пакет №21.48 «Здоров'я дитини», до якого входить 11 аналізів, які нададуть уявлення про стан печінки, нирок та щитовидної залози. Також з його допомогою можна дізнатися про рівень цукру в крові та її компоненти, наявність гельмінтів в організмі, рівень вітаміну D і кальцію, які так важливі для зростання та розвитку дитячого організму.

За результатами приходити необов'язково - вони прийдуть вам на електронну пошту або Viber.

 

Детальніше про всі аналізи для підготовки до школи та садка в лабораторії “Invivo” ви можете дізнатися на сайті або у нашому контакт-центрі за безкоштовним номером телефону 0800 210 777.

 

Было полезно?

14410
UjDdzFtho
Отзыв
VjrDaNpzXcO
cQunPTEyASHdkgR
Отзыв
wWtpMbBVXyx
KNxcthZDJXb
Отзыв
rKRTSOdo