Міста і пункти, які працюють. Навіть коли немає світла!
Оформити замовлення
0 анализов / 0

Гінекологічне УЗД у Львові

УЗ дослідження - взаємодія ультразвуку з тканинами людини, яка при проходженні через різні біологічні середовища поглинається, розсіюється і відбивається різною мірою. Ця властивість і враховується комп'ютером ультразвукового сканера - на екрані монітора ми бачимо чорно-біле зображення об'єктів, які відрізняються один від одного за відтінком та яскравістю. В ультразвукових сканерах середнього та вищого класів передбачені спектральні та кольорові режими отримання зображення (різні допплерівські методики), що дозволяють бачити судини організму, кількісно вимірювати показники струму крові в них.

Які органи можна перевірити за УЗД?

 •     судини шиї (сонні та хребетні артерії);
 •     щитовидну та молочні залози;
 •     печінка, жовчний міхур, підшлункову залозу, селезінку;
 •     нирки та область надниркових залоз;
 •     органи малого тазу (сечовий міхур, у чоловіків – передміхурова залоза, у жінок – матка та придатки);
 •     плід та ембріон;
 •     органи мошонки;
 •     м'які тканини, зв'язковий апарат суглобів (найбільш ефективно колінний та плечовий);
 •     судини ніг (артерії та вени) та ін.

Як часто потрібно проходити УЗД?

Навіть за відсутності значних проблем зі здоров'ям бажано один раз на рік проходити диспансеризацію. Адже будь-яке захворювання, виявлене на ранній стадії (навіть рак!) зазвичай добре лікується. Декілька об'єктивних тестів дозволять отримати об'єктивну інформацію про стан вашого організму: загальний аналіз крові та сечі, ультразвукове дослідження, ЕКГ, раз на кілька років рентген легень. Проходження цих тестів не займе багато часу, але дозволить зберегти здоров'я довгі роки. Виділіть 1-2 дні на рік!

У стандартний скринінговий протокол УЗД (виконується щорічно) входить дослідження таких органів: щитовидна залоза, органи черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза та селезінка), нирки, органи малого тазу. За відсутності ультразвукових ознак зміни структури цих органів хвилюватися нема про що. У разі виявлення відхилень доведеться пройти дообстеження.

Цупер Юлія Володимірівна

Гінекологія, УЗД

Досвід роботи: 4 роки

УЗД стало дуже популярним у діагностиці, що цілком зрозуміло. Метод ультразвукового дослідження є абсолютно безпечним, високоінформативним, швидким, неінвазивним та недорогим щодо інших методів. Ультразвук не становить жодної небезпеки організму людини, тому процедуру можна проводити необхідну кількість разів. Крім того, така діагностика дозволяє оцінити досліджуваний орган у режимі реального часу.

 

Принцип дії УЗ-діагностики

 

Під час ультразвукової діагностики ультразвук, що подається датчиком, взаємодіє з тканинами організму. При проходженні через біологічні середовища ультразвук відображається або поглинається, що допомагає відображати те, що відбувається в організмі на екран монітора. Залежно від класу сканера, деякі апарати мають здатність отримувати зображення, що дозволяють бачити судини і вимірювати показники струму крові в них.

 

Показання для проведення УЗД

 

Безпека ультразвуку дозволяє застосовувати цей метод діагностики в різних ситуаціях.

Показаннями для призначення УЗД можуть стати:

 • біль у досліджуваному органі;
 • новоутворення чи пухлини;
 • запальні процеси;
 • травми;
 • підготовка до хірургічного втручання;
 • вагітність.

 

За яких симптомів рекомендована УЗД-діагностика?

 

Лікар може призначити УЗД при різних болях, підозрі на запальний процес в органах, підозрі на пухлини. УЗД-метод став незамінним при вагітності. Він дозволяє точно визначити термін вагітності, а також слідкувати за розвитком плода. Важливо, що проводити ультразвукове дослідження можна необхідну кількість разів, оскільки це ніяк не відбивається на здоров'ї людини.

 

Види УЗД

 

За допомогою ультразвуку можна обстежити майже будь-який орган людського організму.

Виходячи з цього, УЗД буває наступних видів:

 • щитоподібної залози;
 • молочних залоз;
 • черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза);
 • нирок та надниркових залоз;
 • судин шиї;
 • органів малого тазу;
 • органів мошонки;
 • м'яких тканин;
 • судин ніг;
 • при вагітності.

 

Як підготуватися до УЗД?

 

У цілому нині такий метод обстеження не вимагає особливої підготовки, крім деяких органів. Так, досліджуючи черевну порожнину, пацієнта можуть попросити випити багато води і утриматися від сечовипускання або вживати певних продуктів перед процедурою. Вцілому ж УЗД, як правило, не завдає пацієнту незручностей та обмежень, залишаючись цінним джерелом інформації для лікаря.

 

Як проводять УЗД?

 

УЗД-спеціаліст наносить на датчик спеціальний гель, щоб датчик краще контактував із поверхнею тіла. Після цього водить датчиком по необхідній ділянці і фіксує дані, що виводяться на екран монітора. Процедура абсолютно безболісна, але дуже цінна.

 

Хто розшифровує результати УЗД?

 

Результати дослідження розшифровує лікар, який призначив обстеження. УЗД-спеціаліст дає свій висновок пацієнту, але проаналізувати цей висновок, поставити діагноз і призначити лікування за потреби повинен лікар. Так, наприклад, якщо ви робили УЗД серця, результати обстеження потрібно показати кардіологу.

 

Переваги УЗД у клініці INVIVO у Львові

 

У відділенні INVIVO у Львові для УЗ-досліджень застосовується сучасне обладнання світових виробників. Це дозволяє довіряти результатам обстеження та робити на його основі висновки.

Плюсом також є те, що відвідати лікаря та зробити ультразвукове обстеження можна в одному місці без необхідності ходити в різні клініки. Тобто і обстеження, і консультацію ви можете провести в один день, записавшись на зручний для вас час. Для вагітних УЗД доступний у режимі 3D. Це дозволяє побачити найдрібніші деталі плоду та отримати об'ємне фото.

Ще одна перевага клініки – наявність лікарів вузьких спеціальностей таких, як отоларинголог, терапевт, гінеколог, уролог, ендокринолог та інші. За потреби ви зможете отримати консультацію кількох фахівців.

 

Вартість УЗД у Львові

 

Ми подбали про те, щоб ціни у клініці INVIVO у Львові були недорогими та доступними для всіх пацієнтів. Ціна УЗ-діагностики стартує від 200 грн. залежно від обстежуваного органу.

Ціни на всі види УЗД INVIVO можна дізнатися на сайті.