Ваш регіон:

Дніпропетровська область
Від обраного регіону залежать ціни
Оформити замовлення
0 анализов / 0

UK

-20%

Щорічне обстеження чоловіка в Дніпропетровській області

Щорічне обстеження чоловіка

Ритм життя сучасного чоловіка надшвидкий і повністю зосереджений на роботі, хобі та близьких людях. І будьмо відверті —  про чоловіче здоров'я згадують лише тоді, коли вже щось турбує. Проте так важливо бути впевненим та сильним!

А щоб і надалі відчувати себе на висоті був створений наш пакет досліджень.

 

Пакет №21.44 «Щорічне обстеження чоловіка» містить 19 досліджень, які нададуть інформацію щодо компонентів крові, стану серця, щитовидки, печінки, підшлункової, жовчних шляхів, рівня тестостерону, кальцію і фосфору та вмісту глюкози в крові за останні місяці. Також завдяки аналізам з пакету можна дізнатись про рівень вітаміну D і антитіла до вірусу гепатиту B і C.

 

Що входить у пакет?

 

ТТГ, ЗАК, тестостерон загальний, антиген вірусу гепатиту В (HBV) HBsAg, АЛТ, АСТ, білок загальний, білірубін загальний, білірубін прямий, ГГТ (GGT), лужна фосфатаза, тригліцериди, холестерин, ЛПВЩ, ЛПНЩ, глікозильований гемоглобін (HbA1c), антитіла сумарні до вірусу гепатиту С (HCV), паратгормон (ПТГ) і 25-ОН вітамін D (25-гідроксихолекальциферол).
 

Для кого? 

 

Чоловікам будь-якого віку, які хочуть отримати повну інформацію про своє здоров'я, зекономити час та бути впевненим у власних силах.

Або чоловікам, які мають певні порушення загального стану організму: втомлюваність, розлади сну, травлення чи ваги.

 

Ціна пакету — 1980 гривень.