NILA

Про нас

Наша Місія:

Ми працюємо з людьми та для людей, допомагаючи зберегти найцінніше, що є в людини - її Здоров'я!


Наші цінності:

Соціальна відповідальність - ми несемо відповідальність за достовірність та надійність результатів лабораторних досліджень, надання якісних послуг, дотримання етичних норм перед пацієнтами, співробітниками і суспільством.

Довіра клієнта - ми проявляємо професійну турботу, дбайливе і доброзичливе ставлення до своїх клієнтів, діємо на благо підтримки здоров'я, забезпечуємо почуття захищеності і безпеки.

Розвиток - ми постійно вдосконалюємо професійні знання і навички, використовуємо сучасні методики, відкриті новаціям, готові до змін для надання послуг найвищої якості.

Команда - ми поважаємо думку кожного, довіряємо і підтримуємо один одного, спілкуємося і взаємодіємо, спираємося на майстерність, компетентність команди однодумців, з метою досягнення унікальних результатів.


Наша мета: 
Досягнення найвищої якості в діагностиці на ринку лабораторних послуг завдяки:                                                                                                                        
- впровадженню технологічних і наукових інновацій;                                                           
- вмінню встановлювати теплі ділові та партнерські відносини;                                 
- високим виробничим потужностям;                                                                                
- великому переліку досліджень в портфелі послуг.

Задовольняючи потреби наших клієнтів ми, тим самим, беремо участь в оздоровленні нації.


Лабораторія Invivo - це велика мережа пунктів забору в Житомирській, Харківській, Одеській, Київській, Рівненській, Хмельницькій, Чернігівській, Полтавській, Донецькій областях. Тисячі жителів міста та області за цей час стали нашими постійними клієнтами, а сотні лікарів користуються послугами лабораторії для встановлення точного клінічного діагнозу хворих, адже сьогоднішня медицина не може скласти повну уяву про стан пацієнта без лабораторних даних.
Тісний зв'язок лікарів-клініцистів і спеціалістів лабораторії дає можливість якісно і в стислі терміни призначити адекватне лікування. Лікарі та пацієнти мають змогу отримувати результати аналізів через наш сайт або на свою електронну пошту, що є зручно, швидко і надійно.

Ми працюємо з сучасним автоматизованим обладнанням, якісними реактивами світових виробників лабораторних тестів (тільки оригінальні тест-системи та реагенти), що використовуються лабораторією.
Дослідження виконуються на автоматичних аналізаторах виробництва США, Австрії, Франції, Голландії, Японії, що дозволяє забезпечити швидке та якісне відображення результатів.

 Ми використовуємо: для забору крові у дорослих та дітей сучасні вакуумні системи відомих виробників Vacuette (Grainer Bio-One, Австрія), Vacutainer (Becton Dickinson,Бельгія), які відповідають міжнародним нормам безпеки як для пацієнтів, так і для медичних працівників.

Для попередження лабораторних помилок створено систему контролю якості, яка базується на багатоступеневій системі за допомогою постійного проведення внутрішнього контролю роботи аналітичних систем і зовнішнього забезпечення якості, яке проводиться спеціалізованими організаціями. Такий контроль гарантує точність результатів лабораторних досліджень, а також виключає можливість помилок через «людський фактор».

 

Всі ці фактори дозволяють заявити про високу якість результатів досліджень  Лабораторії Invivo