Ваш регіон:

Харківська область
Від обраного регіону залежать ціни
Оформити замовлення
0 анализов / 0

UK

Аналізи для здорових людей

Аналізи для здорових людей! Що це означає?

 

Invivo допомагає розвивати в Україні принципи профілактичної та превентивної медицини.

 

Превентивна медицина - це напрямок в сучасній світовій медичній науці і практиці для збереження здоров'я людини на довгі роки. Це можливо за рахунок вивчення схильностей і раннього виявлення відхилень в організмі, які в майбутньому можуть призвезти до захворювань і патологій.

 

Основну ідею превентивної та профілактичної медицини можна коротко пояснити словами Нікколо Макіавеллі: «Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона посилилася, її легше розпізнати, але вже важче вилікувати».

 

Молодим людям, які відчувають себе здоровими, ми рекомендуємо раз в рік робити УЗД внутрішніх органів і здавати комплексний чекап показників крові в залежності від віку і статі. Результати аналізів допоможе розшифрувати ваш сімейний лікар або фахівець онлайн-сервісу для дистанційного зв'язку з лікарями.
Людям старшого віку, а також тим, хто має хронічні захворювання, ми рекомендуємо дотримуватися рекомендацій свого лікаря і проводити необхідні дослідження так часто, як це призначено.

 

Відповідальність за своє здоров'я повністю лежить на самій людині. Щоб зберегти його на довгі роки необхідно дотримуватися здорового способу життя і регулярно проводити дослідження стану свого організму.

 

Всі комплексні дослідження показників здоров'я в нашій лабораторії дешевше на 20-65%, ніж якби ви їх здавали окремо.