Ваше місто:

Полтавська область

Ваш регіон:

Полтавська область
Від обраного регіону залежать ціни
Оформити замовлення
0 анализов / 0

-10%

Баланс вітамінів та мікроелементів в Полтавській області

Тонке волосся, ламкі нігті, втома, сонливість, поганий настрій  це все може бути ознаками авітамінозу. 

 

Проте у кожного з нас є особливості обміну речовин, генетики, стану здоров'я та харчові звички і кількість та склад рекомендованих вітамінів також будуть індивідуальними.

 

Передозування та безконтрольний прийом таких препаратів може завдати здоров'ю більшу шкоду, ніж вітамінна недостатність.

 

Саме тому ми підготували для вас кращий пакет, аби зробити контроль основних вітамінів та мікроелементів більш доступним.

 

Вартість пакету: 960* грн

 

Пакет «Баланс вітамінів та мікроелементів» дозволить визначити рівень наступних вітамінів та макро- мікроелементів в організмі:

 

Вітамін D

 

Недостатність вітаміну D проявляється ламкістю кісток, розвитком карієсу та остеопорозу, частими простудними захворюваннями, проблемами з репродуктивною функцією. 

Останній рік у зв'язку з тим, що вітамін D відіграє важливу роль в опірності організму інфекціям, його масово включають у схеми лікування коронавірусної хвороби

 

Фолієва кислота (вітамін В9)

 

Важливий для виробництва ДНК і РНК та амінокислот, необхідних для росту клітин. Також приймає участь в роботі мозку та нервової системи. 

 

Вітамін В12

 

Бере участь у кровотворенні, регулює вуглеводний і жировий обмін в організмі. При авітамінозі розвивається анемія.

Відіграє важливу роль у функціонуванні нервової системи. Дефіцит може призвести до розладу залоз внутрішньої секреції,  поліневритів та порушень травлення.

 

Залізо

 

Якщо ви швидко втомлюєтеся, важко прокидаєтеся, відчуваєте задишку та серцебиття навіть при незначних фізичних навантаженнях, постійно мерзнете, це може свідчити про дефіцит в організмі важливого мікроелемента – заліза. 

 

Магній

 

Напружений спосіб життя, інтенсивні заняття спортом і стресові ситуації можуть збільшувати потребу організму в магнії. 

 

Кальцій

 

Мікроелемент, який життєво необхідний для розвитку організму, здорових кісток та зубів. Необхідний для скорочення м'язів серця та при формуванні кров'яних тілець.

 

Калій

 

Калій задіяний у регуляції кислотно-лужної рівноваги крові, водного балансу міжклітинної і внутрішньоклітинної рідини, водно-сольового балансу, осмотичного тиску.

Забезпечує створення мембранного потенціалу, необхідного для скорочення скелетних і серцевого м’язів, бере участь у передачі нервових імпульсів і в нервовій регуляції серцевих скорочень. Активує роботу деяких ферментів, вуглеводний і білковий обмін, є необхідним для синтезу білка, перетворення глюкози в глікоген, видільної функції нирок, до того ж покращує перистальтику кишечника.

 

Натрій

 

Макроелемент, важливий для здорового функціонування організму. Разом з калієм забезпечує в організмі баланс рідини, запобігаючи його зневодненню.

 

Цинк

 

Мікроелемент направляє, контролює і регулює всі процеси в організмі, підтримує роботу клітин і ферментних систем. Входить до складу гормону підшлункової залози інсуліну, який важливий для регуляції рівня цукру в крові, важливий при формуванні скелету.

Необхідний для правильного функціонування імунної системи, має антитоксичні і антивірусні властивості. Широко застосовується у профілактиці та схемі лікування коронавірусної хвороби.

 

Фосфор

 

Цей макроелемент бере участь практично у всіх хімічних і фізіологічних реакціях організму. Він необхідний для здорової структури кісток і зубів. При надлишку фосфору в раціоні харчування кальцій створює з ним нерозчинні солі. 

 


*Забір матеріалу до пакету не входить та сплачується окремо - 35 грн