Вінницька областьДніпроДніпропетровська областьДонецька областьЖитомирЖитомирська областьЗакарпатська областьКиївКиївська областьКіровоградська областьЛьвівська областьМиколаївОдесаОдеська областьПолтаваПолтавська областьРівненська областьСумська областьХарківХарківська областьХмельницька областьЧеркасиЧеркаська областьЧернівецька областьЧернігівська область
Міста і пункти, які працюють. Навіть коли немає світла!
Чернігівська область

Ваше місто:

Чернігівська область
Від обраного регіону залежать ціни
Оформити замовлення
0 анализов / 0

-25%

Пакет «Check-up запалення» у Чернігівській області

 

Зі знижкою 25% за 270 грн. замість 360 грн.

Запалення є базовим патофізіологічним процесом, яке супроводжує безліч захворювань - від звичайного ГРВІ до злоякісних новоутворень.
Саме своєчасне виявлення запального процесу допомагає розпочати клінічний пошук, встановити діагноз та розпочати відповідне лікування.
 

Симптоми, за яких варто пройти обстеження:
1. Підвищена температура тіла.
2. Біль та набряк в одному або декількох суглобах
3. Загальна слабкість
4. Часті інфекційні захворювання

 

Виявити запальні процеси будь-якого походження можна за допомогою лабораторного комплексу №22.09 "Check-up запалення": від INVIVO. Пакет доступний у всіх відділеннях INVIVO зі знижкою 25%*. Акційна вартість складає 270 грн. замість 360 грн.

 

Компоненти пакета діагностики:

1. Клінічний аналіз крові (21 показник) з підрахунком лейкоформули на гематологічному аналізаторі: дозволяє оцінити загальний стан організму та виявити ознаки запалення. Серед показників, які включені до аналізу зокрема оцінюються: кількість еритроцитів, лейкоцитів, тромбоцитів, гемоглобіну, швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ) та інші.

2. Вимірювання рівня C-реактивного білка (СРБ, кількісно): є одним з головних білків, що виробляються в організмі як відповідь на запалення. Визначення його рівня дозволяє оцінити активність запалення та контролювати ефективність лікування.

 

Акція діє до 31.06.2024.

 

Правила підготовки до аналізів ви знайдете за посиланням

 

Більше інформації про акції, ціни та адреси пунктів забору – на сайті.

 

INVIVO: щодня піклуємось про здоров'я українців.

 

*знижка не поширюється і не підсумовується з акційними знижками з розділу «Акції». Забір біоматеріалу сплачується окремо.