Вінницька областьДніпроДніпропетровська областьДонецька областьЖитомирЖитомирська областьЗакарпатська областьКиївКиївська областьКіровоградська областьЛьвівська областьМиколаївОдесаОдеська областьПолтаваПолтавська областьРівненська областьСумська областьХарківХарківська областьХмельницька областьЧеркасиЧеркаська областьЧернівецька областьЧернігівська область
Міста і пункти, які працюють. Навіть коли немає світла!
Чернігівська область

Ваше місто:

Чернігівська область
Від обраного регіону залежать ціни
Оформити замовлення
0 анализов / 0

Антитіла до тиреопероксидази (АТ ТПО, anti-ТРО) у Чернігівській областіОпис

 • Альтернативні назви: Антитіла до тиреопероксидази (АТ ТПО, anti-ТРО), антитіла до пероксидази щитоподібної залози (АТПО), антитіла до тиреоїдної пероксидази, мікросомальні антитіла, антитіла до мікросомального антигену, АТТПО, АТПО, Anti-TPO.
 • Терміни виконання: 1 день
 • Описання: Антитіла до тиреопероксидази (АТ ТПО) - це білкові структури, які утворюються в організмі людини, коли її імунна система помилково розпізнає тиреопероксидазу (фермент, що знаходиться у щитоподібній залозі) як чужорідну речовину і починає атакувати її. Визначення рівня антитіл до тиреопероксидази в крові може бути важливим показником для діагностики різних захворювань щитоподібної залози, таких як аутоімунний тиреоїдит (хвороба Хашимото) або ризик розвитку гіпотиреозу.

Щитоподібна залоза виробляє важливі гормони - тироксин (T4) та трийодтиронін (T3), які мають значний вплив на обмін речовин у тілі. Робота щитоподібної залози контролюється тиреотропним гормоном гіпофіза (ТТГ), який регулює вироблення гормонів в залежності від потреб організму. Пошкодження біохімічних структур антитілами може порушити нормальну продукцію гормонів щитоподібної залози та вплинути на її функціонування, що призводить до хронічних захворювань, пов'язаних з недостатньою або надмірною активністю залози. 

Визначення рівня антитіл до тиреопероксидази у сироватці крові є найбільш чутливим методом для діагностики аутоімунних захворювань щитоподібної залози.


Підготовка до аналізу

Важливою умовою забезпечення якості лабораторного дослідження крові є забір матеріалу натще в ранковий час (до 12.00). 

За 12 годин до дослідження слід виключити прийом алкоголю, куріння, прийом їжі, обмежити фізичну активність. Вранці, в день забору крові можна випити воду. 

Виключити прийом ліків; якщо скасувати прийом ліків неможливо, необхідно проінформувати про це лабораторію. 

Взяття матеріалу бажано


Показання

 • Підозра на аутоімунні захворювання щитоподібної залози: хвороба Хашимото (аутоімунний тиреоїдит), гравідний тиреоїдит або інші аутоімунні захворювання щитоподібної залози.
 • Симптоми гіпо- або гіпертиреозу: Симптоми гіпотиреозу можуть включати втому, пригнічений настрій, набір ваги, суху шкіру тощо, тоді як симптоми гіпертиреозу можуть включати тривожність, пітливість, прискорене серцебиття тощо.
 • Моніторинг лікування.
 • Спадковість: Якщо в сім'ї хтось хворів на автоімунне захворювання щитоподібної залози, то рекомендовано визначення рівня антитіл до тиреопероксидази для оцінки ризику розвитку захворювання.
 • Скринінг в I триместрі вагітності для виявлення ризику тиреоїдних дисфункцій під час вагітності і розвитку післяпологових тиреоїдитів. 
 • Виявлення факторів ризику неонатального гіпотиреозу (для дослідження щитоподібної залози у новонароджених, щоб виключити наявність порушень, якщо у матері були виявлені антитіла до тиреопероксидази або післяпологовий тиреоїдит).
 • Виявлення факторів ризику невиношування плоду.
 • Оцінка ризику розвитку гіпотиреозу при терапії такими препаратами, як альфа-інтерферон, інтерлейкін-2, солі літію.

Отже, аналіз АТ ТПО важливий для виявлення та моніторингу захворювань щитоподібної залози, що дозволяє своєчасно діагностувати та лікувати ці стани для збереження здоров'я пацієнта.


Ціна:

290

261грн

При онлайн замовленні


Де здати аналізи на Антитіла до тиреопероксидази (АТ ТПО, anti-ТРО)?

Пункт лабораторії

м. Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Михайла Грушевського, 172

Графік роботи

ПН-ПТ: 08:00 - 16:00

Популярные анализы