Вінницька областьДніпроДніпропетровська областьДонецька областьЖитомирЖитомирська областьЗакарпатська областьКиївКиївська областьКіровоградська областьЛьвівська областьМиколаївОдесаОдеська областьПолтаваПолтавська областьРівненська областьСумська областьХарківХарківська областьХмельницька областьЧеркасиЧеркаська областьЧернівецька областьЧернігівська область
Міста і пункти, які працюють. Навіть коли немає світла!
Дніпро

Ваше місто:

Дніпро
Від обраного регіону залежать ціни
Оформити замовлення
0 анализов / 0

-25%

Пакет «Стан суглобів» у Дніпрі

 

Зі знижкою 25% за 847 грн. замість 1130 грн.

Здорові суглоби - основа активного образу життя та легкого руху. Але іноді навіть незначний дискомфорт під час руху може бути маркером складного ураження суглобів.

 

Коли потрібно пройти обстеження?
1. Біль, дискомфорт або обмеження обсягу рухів у суглобах.
2. Отримання травми або переломів кісток.
3. Знижена мінеральна щільність кісток внаслідок вікових змін, вживання ліків або супутніх захворювань.
4. Підвищений ризик розвитку захворювань суглобів, таких як ревматоїдний артрит або остеоартроз внаслідок індивідуальних факторів ризику.

 

Виявити різноманітні ураження суглобів можна завдяки програмі №22.12. «Стан суглобів» від INVIVO. Пакет доступний у всіх відділеннях INVIVO зі знижкою 25%*. Акційна вартість складає 847 грн. замість 1130 грн.

 

Складові пакету №22.12 "Стан суглобів":
1. Вимірювання рівня 25-ОН вітаміну D: основна метаболічно активна форма вітаміну D в крові, яка впливає на здоров'я кісток та суглобів. Недостатність вітаміну D може призвести до різних захворювань кісток.

2. Паратгормон (ПТГ): гормон регулює рівень кальцію та фосфору в крові. Його високий рівень може бути пов'язаний з різними захворюваннями суглобів, такими як остеопороз або ревматоїдний артрит.

3. Вимірювання рівня іонізованого кальцію (Са++): активна форма кальцію в крові, яка грає важливу роль у здоров'ї кісток та суглобів.

4. Фосфор (Р): один з основних елементів, з якого складаються кістки. Його рівень може змінюватись при захворюваннях опорно-рухового апарату, таких як рахіт або гіперпаратиреоз.

 

Акція діє до 31.06.2024.

 

Правила підготовки до аналізів ви знайдете за посиланням

 

Більше інформації про акції, ціни та адреси пунктів забору – на сайті

 

INVIVO: щодня піклуємось про здоров'я українців.

 

*знижка не поширюється і не підсумовується з акційними знижками з розділу «Акції». Забір біоматеріалу сплачується окремо.