Вінницька областьДніпроДніпропетровська областьДонецька областьЖитомирЖитомирська областьЗакарпатська областьКиївКиївська областьКіровоградська областьЛьвівська областьМиколаївОдесаОдеська областьПолтаваПолтавська областьРівненська областьСумська областьХарківХарківська областьХмельницька областьЧеркасиЧеркаська областьЧернівецька областьЧернігівська область
Міста і пункти, які працюють. Навіть коли немає світла!
Хмельницька область

Ваше місто:

Хмельницька область
Від обраного регіону залежать ціни
Оформити замовлення
0 анализов / 0

-30%

Пакет «Здорова печінка» у Хмельницькій області

 

Зі знижкою 30% за 728 грн. замість 1040 грн.

Печінка є ключовим органом, у якому щохвилини відбувається безліч біохімічних процесів - від синтезу білків до знешкодження токсинів. Але існує безліч негативних факторів, які можуть вплинути на стан печінки: вірусні інфекції, токсичні ліки, аутоімунні процеси тощо.

 

Симптоми, за яких варто пройти печінковий чек-ап:
1. Біль або дискомфорт в правому підребер'ї
2. Втома та слабкість.
3. Втрата апетиту
4. Жовтяниця
5. Зміна забарвлення калу та сечі
6. Гіркий присмак у роті

 

Швидко та всебічно оцінити стан печінки можна за допомогою лабораторного комплексу №22.10. «Здорова печінка» від INVIVO. Пакет доступний у всіх відділеннях INVIVO зі знижкою 30%*. Акційна вартість складає 728 грн. замість 1040 грн.

 

Складові пакету №22.10 "Здорова печінка":
1. Визначення антигену вірусу гепатиту В (HBsAg): скринінговий аналіз, позитивний результат якого може вказувати на активний перебіг інфекції або хронічний гепатит В.

2. Визначення антитіл сумарно до вірусу гепатиту С (HCV): визначення факту контакту з вірусом гепатиту С.

3. Визначення рівня АЛТ (аланінамінотрансферази) та АСТ (аспартатамінотрансферази): АЛТ та АСТ є ферментами, які можуть вказувати на запальний процес або пошкодження клітин печінки.

 

Акція діє до 31.06.2024.

 

Правила підготовки до аналізів ви знайдете за посиланням

 

Більше інформації про акції, ціни та адреси пунктів забору – на сайті

 

INVIVO: щодня піклуємось про здоров'я українців.

 

*знижка не поширюється і не підсумовується з акційними знижками з розділу «Акції». Забір біоматеріалу сплачується окремо.