Вінницька областьДніпроДніпропетровська областьДонецька областьЖитомирЖитомирська областьЗакарпатська областьКиївКиївська областьКіровоградська областьЛьвівська областьМиколаївОдесаОдеська областьПолтаваПолтавська областьРівненська областьСумська областьХарківХарківська областьХмельницька областьЧеркасиЧеркаська областьЧернівецька областьЧернігівська область
Міста і пункти, які працюють. Навіть коли немає світла!
Одеса

Ваше місто:

Одеса
Від обраного регіону залежать ціни
Оформити замовлення
0 анализов / 0

-30%

Пакет «Попередь анемію» у Одесi

 

Зі знижкою 30% за 602 грн. замість 860 грн.

За статистикою від Європейської асоціації гематологів, на анемію страждає кожна 3 людина, віком, старше 27 років. На розвиток цього захворювання впливають незбалансоване харчування, спадкові захворювання, стреси, хронічні захворювання та навіть зміна регіону проживання.

 

Симптоми, за яких варто негайно пройти діагностику:
1. Слабкість та втомленість.
2. Запаморочення та підвищена сонливість.
3. Повільне загоєння ран та порізів.
4. Погіршення концентрації уваги.
5. Блідість шкіри та слизових оболонок.
6. Задишка, зниження фізичної витривалості.

 

Діагностувати декілька типів анемій можна завдяки програмі №22.11. «Попередь анемію» від INVIVO. Пакет доступний у всіх відділеннях INVIVO зі знижкою 30%*. Акційна вартість складає 602 грн. замість 860 грн.

 

Складові пакету №22.11 "Попередь анемію":
1. Феритин: білок, який відповідає за збереження заліза у відповідних депо.

2. Визначення рівня вітаміну B12 (ціанокобаламін): важливий кофермент для синтезу червоних еритроцитів. Недостатність цього вітаміну може призвести до мегалобластної анемії.

3. Залізо (Fe) крові:
- Залізо є ключовим компонентом гемоглобіну, який переносить кисень у червоних кров'яних клітинах. Недостатність заліза може призвести до залізодефіцитної анемії.

4. Вимірювання рівня гемоглобіну (HGB): гемоглобін є білком, який переносить кисень у всі органи та тканини. Зниження рівня гемоглобіну може вказувати на наявність анемії.

 

Акція діє до 30.09.2024.

 

Правила підготовки до аналізів ви знайдете за посиланням

 

Більше інформації про акції, ціни та адреси пунктів забору – на сайті

 

INVIVO: щодня піклуємось про здоров'я українців.

 

*знижка не поширюється і не підсумовується з акційними знижками з розділу «Акції». Забір біоматеріалу сплачується окремо.