ᐉ Особистий кабінет. Реєстрація в особистому кабінеті клієнта. Мережа лабораторій Invivo у Полтавi
Вінницька областьДніпроДніпропетровська областьДонецька областьЖитомирЖитомирська областьЗакарпатська областьКиївКиївська областьКіровоградська областьЛьвівська областьМиколаївОдесаОдеська областьПолтаваПолтавська областьРівненська областьСумська областьХарківХарківська областьХмельницька областьЧеркасиЧеркаська областьЧернівецька областьЧернігівська область
Міста і пункти, які працюють. Навіть коли немає світла!
Полтава

Ваше місто:

Полтава
Від обраного регіону залежать ціни
Оформити замовлення
0 анализов / 0

Особистий кабінет

У Вашому особистому кабінеті Ви вносите свої дані - ПІБ (повністю), мобільний телефон, який буде слугувати логіном, вік, стать.

Пройшовши реєстрацію, у  Вашому кабінеті Ви маєте змогу зараєструвати іншу особу (наприклад, дитину або батьків).
Всі результати досліджень будуть зберігатися тут і в будь-який час Ви можете завантажити їх собі на ПК або телефон, відправити на електронну пошту

 

Зареєструватись або увійти в особистий кабінет Ви можете натиснувши кнопку у шапці сайту

Після авторизації для того, щоб перейти в особистий кабінет, необхідно натиснути на кнопку біля іконки з користувачем

Для отримання доступу до попередніх результатів, Вам необхідно підтвердити свій обліковий запис. Введіть кодове слово одного будь-якого ГОТОВОГО замовлення у нас в лабораторії. Це можна зробити в особистому кабінеті натиснувши на кнопку "Підтвердити аккаунт" або підтвердити його при реєстрації.

Особистий кабінет:

 

Форма реєстрації:

 

Процедура підтвердження виконується один раз!

 

Кодове слово Ви можете знайти на бланку замовлення, який видається в лабораторії, або приходить до вас після реєстрації замовлення онлайн на електронну пошту.

 

 

 

.