Міста і пункти, які працюють. Навіть коли немає світла!
Оформити замовлення
0 анализов / 0

Які аналізи потрібно робити щороку?

30 січня 2022 р. 23:45

Востаннє ми раділи хворобі, коли через застуду не потрібно було йти на контрольну з фізики у школі. Зараз кожен з нас хоче бути здоровим, адже хворіти завжди затратно по часу і фінансам, та ще й сил ні на що не вистачає.

Ні для кого не секрет, що краще не чекати поки щось заболить і потрібно буде терміново бігти до лікаря. Вже тоді хвороба може перебувати на пізніх стадіях і вилікувати її буде ще дорожче та важче.

Навіть якщо ви рідко звертаєтесь до лікарів, потрібно пам'ятати, що щорічне обстеження це те, що необхідно кожній людині.

 

збір крові

 

Які аналізи рекомендується здавати всім щороку?

 

Звичайно, якщо у людини є хронічні хвороби або патології, їй потрібно робити певні аналізи, але є й такі, які необхідно робити всім:

 

1. Загальний аналіз крові та сечі.

Дослідження, яке дозволить дізнатися про роботу сечостатевої системи та загального стану організму, виключивши можливі запальні процеси.

 

2. Аналіз крові на цукор та холестерин.

Контроль рівня глюкози в крові допоможе уникнути такого небезпечного захворювання, як цукровий діабет, а контроль рівня холестерину позбавить вас від утворення холестеринових бляшок у судинах та каменів у жовчному міхурі.

 

3. Біохімічний аналіз крові.

 

Дослідження, за його допомогою можна дізнатися про роботу печінки, нирок та жовчовивідних проток. Завдяки йому лікарю простіше призначити необхідну терапію у разі хвороби.

 

4. Електрокардіограма покаже, як працює серце.

 

5. Флюорографія дозволяє виключити хвороби легень.

 

6. Аналізи на ВІЛ, гепатити та сифіліс.

Усі користуються послугами стоматологів, косметологів, роблять манікюр, татуаж чи татуювання. Заразиться можна через нестерильні інструменти, тож краще робити ці аналізи щороку.

 

7. Гінеколог та мамолог для жінок.

Щорічний огляд у гінеколога повинен включати ще УЗД малого тазу та кольпоскопію - це допоможе дізнатися більше про жіноче здоров'я, що дозволить запобігти виникненню гінекологічних хвороб.

 

8. Уролог для чоловіків.

Необхідно для перевірки чоловічої сечостатевої системи та для УЗД передміхурової залози.

 

9. УЗД та аналіз на гормони щитовидки.

Аналіз крові на тиреотропний гормон дозволить дізнатися про його рівень у крові людини, щоб виключити гіпотиреоз та тиреотоксикоз, а УЗД потрібно для того, щоб мати уявлення про стан щитовидної залози.

 

Також усім після 45 років потрібно щороку робити маркер на онкологію – жінкам для молочних залоз та яєчників, а чоловікам маркер на онкологію передміхурової залози.

 

щорічне обстеження

 

Де можна зробити аналізи?

 

У лабораторії “Invivo” є акційні пропозиції спеціально для щорічного обстеження жінок, чоловіків, дітей та людей похилого віку. Це пакети, в яких зібрані всі необхідні аналізи для тих, хто цінує свій час і хоче дізнатися максимум інформації про своє здоров'я лише за один забір крові!

 

Наші найвигідніші пропозиції:

 

  • Пакет №21.44 «Щорічні обстеження чоловіка»;
  • Пакет №21.45 «Щорічні обстеження жінки»;
  • Пакет №21.46 «Здорове життя чоловіка»;
  • Пакет №21.47 «Здорове життя жінки»;
  • Пакет №21.48 «Здоров'я дитини»;
  • Пакет №21.49 «Здоров'я дідуся»;
  • Пакет №21.50 «Здоров'я бабусі».

 

Якщо у вас все ж не вистачає вільного часу для здачі аналізів в пункті забору, то ви можете в лабораторії “Invivo” замовити послугу виклику медсестри додому. Вона приїде в зручний для вас час і зробить всі необхідні аналізи, включаючи ПЛР-тест та експрес-тест (антиген) на ковід.

 

Детальніше про всі аналізи та ціни на них ви можете дізнатись на нашому сайті або у нашому контакт-центрі за безкоштовним номером телефону 0800 210 777.

Было полезно?

256621
WPdoxgDGiFZtry
Отзыв
nRgpEmYFxhZQubM
xBfAjQENhl
Отзыв
pPDdQhoYTmHI
xBfAjQENhl
Отзыв
pPDdQhoYTmHI
EmZBQkULRJPtr
Отзыв
ZRAXeqsJSuadWngN
EmZBQkULRJPtr
Отзыв
ZRAXeqsJSuadWngN
Вик
Отзыв
Ок