Програма навчання
Вінницька областьДніпроДніпропетровська областьДонецька областьЖитомирЖитомирська областьЗакарпатська областьКиївКиївська областьКіровоградська областьЛьвівська областьМиколаївОдесаОдеська областьПолтаваПолтавська областьРівненська областьСумська областьХарківХарківська областьХмельницька областьЧеркасиЧеркаська областьЧернівецька областьЧернігівська область
Міста і пункти, які працюють. Навіть коли немає світла!
Київ

Ваше місто:

Київ
Від обраного регіону залежать ціни
Оформити замовлення
0 анализов / 0

Програма навчання

 

 

Навчальний центр INVIVO CLINIC є внутрішнім корпоративним центром, що, в першу чергу, створений для підвищення кваліфікації власного медичного персоналу, зокрема медичних сестер. Проте, ми створили модулі, що корисні й іншим співробітникам компанії, таким, як менеджери корпоративного та франчайзингового відділів.

 

Для створення авторської програми Центру були заохочені фахівці різних відділів. Таким чином ми розробили програму, що включає три модулі, які співробітники проходять за 6 місяців.

 

Модуль №1. Направлений на пропрацювання питань надання сервісу, клієнтоорієнтованості, вміння працювати з різними групами клієнтів. Мета модулю - налагодити роботу персоналу так, аби звертаючись до будь-якого відділення чи клініки мережі клієнт був впевнений в отриманні сервісу високого рівня. 

 

Модуль №2. Знання продукту та робота в складних умовах. Всі пункти INVIVO CLINIC майже не припиняли роботу з початку війни. Наша мета - навчити співробітників працювати в екстрених умовах, за яких можливе відключення електроенергії, зникнення звʼязку, тощо.

 

Модуль №3. Робота з негативно налаштованими клієнтами, емоційний інтелект, емоційне вигорання. Персонал навчається керувати своїми емоціями та роботі з незадоволеними клієнтами. На цьому етапі тренери заглиблюються в деталі психологічних аспектів роботи.

 

Кожен модуль завершується роботою в групах, де працівники розвʼязують ситуаційні задачі, які можуть виникнути під час робочого процесу.

 

 

Навчання в Центрі - це не тільки отримання нових знань і навичок, а ще й спілкування з колегами з усіх куточків країни та безцінна можливість обміну досвідом.

 


 

Про Центр можна почитати тут 

Про новини Центру  можна дізнатися тут