Про Центр
Вінницька областьДніпроДніпропетровська областьДонецька областьЖитомирЖитомирська областьЗакарпатська областьКиївКиївська областьКіровоградська областьЛьвівська областьМиколаївОдесаОдеська областьПолтаваПолтавська областьРівненська областьСумська областьХарківХарківська областьХмельницька областьЧеркасиЧеркаська областьЧернівецька областьЧернігівська область
Міста і пункти, які працюють. Навіть коли немає світла!
Київ

Ваше місто:

Київ
Від обраного регіону залежать ціни
Оформити замовлення
0 анализов / 0

Про Центр

 

 

Сучасний світ змінюється дуже стрімко. Зʼявляються нові технології, що роблять наше життя простішим та більш якісним. Не в останню чергу такі зміни стосуються медичної сфери, яка розвивається та вдосконалюється без зупину. Цей процес закономірно вимагає від нас нових навичок на умінь. Саме постійне підвищення професійних якостей співробітників і стало поштовхом до відкриття Центру навчання INVIVO CLINIC.

 

Наша мета - безперервний розвиток медичного і немедичного персоналу INVIVO CLINIC, вдосконалення вже набутих знань, навичок та отримання нових.

 

Наша місія полягає у тому, щоб постійно та послідовно дбати про здоровʼя та якість життя українців, аби зробити їх щасливішими. Щоб досягти цієї мети, ми мусимо постійно розвиватись та дотримуватись сучасних тенденцій в медицині. 

 

Навчання новим вмінням неможливе без сучасного підходу. Тому в навчальному Центрі ми використовуємо інноваційні технології. Це дає нам можливість допомогти кожному спеціалісту вибудувати власну траєкторію навчання, забезпечити необхідними знаннями, уміннями, компетенціями, що відповідають потребам сучасної медицини.

 

Основна візія навчального Центру - просування європейських стандартів якості безперервного професійного розвитку, підтримка і вдосконалення компетенцій медичних працівників компанії, впровадження інноваційних освітніх програм з метою підвищення якості надання медичної допомоги населенню.

 

У досягненні успішних результатів нам допомагають цінності, які ми транслюємо співробітникам. Це, насамперед, чотири необхідних компоненти: довіра, турбота, відкритість та повага. Відсутність будь-якого з них робить робочий та навчальний процес неповноцінним, а значить таким, що втрачає сенс.

 

Починаючи з 2022 року Центр INVIVO CLINIC організовує навчання для медичних спеціалістів, яке включає учбові семінари, конференції, форуми, конгреси, симпозіуми та тренінги в Україні, залучаючи як авторитетних українських так і іноземних тренерів.

 

Наші тренери:

 


 

  Макляк Іван Анатолійович - керівник відділу інформаційно-комунікаційних мереж компанії INVIVO CLINIC, головний тренер компанії.

«Безперервний професійний розвиток співробітників компанії INVIVO CLINIC забезпечує отримання високого рівня знань, умінь, навичок і компетенцій. Завдяки цьому ми маємо змогу дбати про здоров'я наших клієнтів та робити їх щасливішими».

 


Журавльова Ірина Олександрівна - головна медична сестра франчайзингової мережі INVIVO CLINIC, тренер компанії.