Вінницька областьДніпроДніпропетровська областьДонецька областьЖитомирЖитомирська областьЗакарпатська областьКиївКиївська областьКіровоградська областьЛьвівська областьМиколаївОдесаОдеська областьПолтаваПолтавська областьРівненська областьСумська областьХарківХарківська областьХмельницька областьЧеркасиЧеркаська областьЧернівецька областьЧернігівська область
Міста і пункти, які працюють. Навіть коли немає світла!
Київ

Ваше місто:

Київ
Від обраного регіону залежать ціни
Оформити замовлення
0 анализов / 0
Вигідні акції

Ваша високотехнологiчна лабораторiя

Будьте впевнені в достовірності своїх досліджень в Invivo.
Щоб забезпечити максимальну точність результатів ваших аналізів,
ми ставимо в пріоритет такі напрямки нашої роботи:

  • Сучасне автоматизоване обладнання для досліджень
  • Оригінальні реактиви світових виробників тестів
  • Кваліфіковані фахівці лабораторій і медичні консультанти
Наша статистика
600
Видiв досліджень
350
Квалiфiкованих фахiвцiв
100
Приймальних пунктів

Карта приймальних пунктів

Де здати аналізи?

вул. Градинська, 11

Графік роботи

ПН-ПТ: 08:00 - 13:00

СБ: 08:00 - 13:00

вул. Депутатська, 5

Графік роботи

ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ:

вул. Кирилівська, 121А

Графік роботи

ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ:

вул. Тираспольська, 54 (ЖК Місто квітів )

Графік роботи

ПН-ПТ: 08:00 - 12:30

СБ: 08:00 - 12:30

пр-т Соборності, 7Б

Графік роботи

ПН-ПТ : 07:30 - 14:00

СБ-НД: 07:30 - 14:00

вул. Польова, 24

Графік роботи

ПН-ПТ: 08:00 - 14:00

СБ: 08:00 - 12:00

вул. Михайла Максимовича, 2А

Графік роботи

ПН-ПТ: 08:00 - 13:00

СБ: 08:00 - 13:00

НД: 09:00 - 12:00

вул. Харченка Євгена, 47А

Графік роботи

ПН-ПТ: 08:00 - 13:00

СБ: 08:00 - 13:00

Неділя вихідний:

Здати аналізи у лабораторіях Invivo у Києві.

ІНВІВО по праву займає одну із провідних позицій серед приватних медичних лабораторій України. Завдяки багаторічному досвіду, високій кваліфікації персоналу та технічної оснащеності, лабораторія ІНВІВО має високу репутацію.

На сьогоднішній день лабораторія має широку мережу пунктів забору біологічного матеріалу по всій Україні. У Києві, містах та районних центрах Києва можна здати аналізи. Адреси наших пунктів забору та режим роботи можна дізнатися на сайті

Послуги платні лабораторії. Перелік аналізів виконуваних лабораторією їх вартість вказані на сайті, а також можна отримати консультацію або записатися по телефону. Отримати інформацію про популярні комплексні дослідження, про ціну, про те, наскільки швидко буде виконано те чи інше дослідження. Як правильно підготуватися до здачі аналізів.

Що краще для виявлення COVID-19?

З огляду на складну епідеміологічну ситуацію наша лабораторія проводить тести на виявлення COVID. Якщо Вам потрібно терміново визначити наявність або відсутність вірусу SARS-CoV-2 у вашому організмі, експрес-тест за 15 хвилин шляхом перевірки його маркера – нуклеокапсидного білка (антигену) це встановить. Тест на антиген можна здати в усіх відділеннях Києва: на Оболоні, Теремках, Дарниці, Позняках, Троєщині, Березняках, Подолі, Борщагівці, Виноградарі. 

Склавши платний ПЛР-тест на SARS-CoV-2, результат зможете отримати через 6 – 12 годин. Також ви можете здати тест на антитіла в Києві, що допоможе зрозуміти чи ви хворієте зараз чи вже перенесли хворобу. Для вибору правильної тактики лікування ковідної інфекції у нашій лабораторії можна пройти комплексні дослідження. Чим більше перехворіли на коронавірусну інфекцію, тим зрозуміліше, що для багатьох захворювання не минає безслідно. Навіть ті, хто переніс інфекцію у легкій формі, можуть відзначати всілякі неприємні симптоми. Час відновлення у всіх різний: у багатьох після перенесеної інфекції симптоми тривають менше ніж 12 тижнів, в інших – довше. Якщо симптоми не зникають у термін від 4 до 12 тижнів, то, швидше за все, це постковидний синдром. Рекомендується проконсультуватися з лікарем та здати аналізи.

Які види тестів на дослідження стану здоров'я існують?

Ось зразковий перелік досліджень, які допоможуть скласти об'єктивну картину стану здоров'я:

  • Загальний аналіз крові,
  • Аналіз на СРБ (С-реактивний білок) та феритин (допоможе виключити залишковий запальний процес та анемію);
  • D-димер, коагулограма - перевірити згортання крові (потрібний, щоб виключити ризик утворення тромбів);
  • Перевірити рівень антитіл IgM та IgG до SARS-CoV-2.

За допомогою досліджень можна підтвердити остаточне відновлення, оцінити наприкінці захворювання, наскільки добре йде процес одужання, а також унеможливити ризики ускладнень після перенесеної інфекції. При онлайн реєстрації замовлення надається знижка 10%.

Щоб в умовах пандемії звести до мінімуму контакти з іншими, Ви можете оформити виклик медсестри додому, заповнивши форму на сайті. Результати досліджень видаються українською, російською чи англійською мовами.