Міста і пункти, які працюють. Навіть коли немає світла!
Оформити замовлення
0 анализов / 0

УЗД при вагітності в Житомирі

УЗ дослідження - це не тільки спосіб якомога швидше зустрітись зі своїм малюком, а й чудовий, неінвазивний метод діагностики, який надає максимум інформації про стан здоров'я в режимі реального часу.

В клініці INVIVO доступні наступні види обстежень:

1.Акушерське УЗД

Саме завдяки УЗД батьки вперше “зустрічаються” з малюком та мають змогу спостерігати за його розвитком, а лікарі - контролюють відсутність патологій. Приходьте в INVIVO на:
 

 • УЗД вагітності малого терміну

 • УЗД плоду І триместр

 • УЗД плоду І триместр при багатоплідній вагітності

 • УЗД плоду ІІ триместр

 • УЗД плоду ІІ триместр при багатоплідній вагітності

 • УЗД плоду ІІІ триместр

 • УЗД плоду ІІІ триместр при багатоплідній вагітності

 • Цервікометрію

 • Доплерографію

 • Доплерографію при багатоплідній вагітності

 

2. Гінекологічне УЗД
УЗД органів малого таза є базовим дослідженням у щорічному гінекологічному чек-апі та рекомендовано пацієнткам, які планують вагітність. В клініці INVIVO ви можете пройти:
 

 • трансабдомінальне УЗД органів малого таза

 • трансвагінальне УЗД органів малого таза

 • фолікулометрію
   

3. УЗД серця (ехокардіографія)*

Дослідження, яке може бути рекомендовано вагітним, які перенесли міокардити різного генезу, мають вроджені чи набуті вади серця або мають інші індивідуальні показання до обстеження.

Процедура виконується з використанням сучасного апарату Versana essential, який забезпечує виключну деталізацію та загальну високу якість діагностики та дозволяє докладно вивчити будову серця, включаючи клапани, стінки серцевих камер, міокард (м'язову тканину серця) та судини. Під час обстеження лікар також може виявити різні аномалії, такі як вроджені вади серця, пошкодження клапанів тощо.

*Звертаємо вашу увагу! Перед виконанням ЕХОКГ лікарю функціональної діагностики необхідно ознайомитись з вашим ЕКГ. Ви можете надати лікарю або наявну плівку з результатами дослідження, або швидко та точно пройти ЕКГ на базі клініки INVIVO (процедура сплачується окремо згідно з актуальним прайсом).

Маліневська Лариса Федорівна

УЗД

Досвід роботи: досвід: 23 роки

Баришова Світлана В'ячеславівна

УЗД

Досвід роботи: 26 років

У чому полягає принцип УЗ-діагностики?

 

В основі метода полягає взаємодія ультразвуку з тканинами людини, яка при проходженні через різні біологічні середовища поглинається, розсіюється і відбивається різною мірою. Ця властивість і враховується комп'ютером ультразвукового сканера - на екрані монітора ми бачимо чорно-біле зображення об'єктів, які відрізняються один від одного за відтінком та яскравістю. В ультразвукових сканерах середнього та вищого класів передбачені спектральні та кольорові режими отримання зображення (різні допплерівські методики), що дозволяють бачити судини організму матері та дитини, кількісно вимірювати показники струму крові в них.

 

Як часто потрібно проходити УЗД під час вагітності?

 

Частота проходження ультразвукового дослідження (УЗД) під час вагітності залежить від конкретної клінічної історії та рекомендацій вашого лікаря. 

 

Зазвичай, планові УЗД проводять на наступних термінах:

 

Перше дослідження після позитивного тесту на вагітність
УЗД, що дозволяє підтвердити або спростувати факт вагітності, визначити кількість та оцінити правильне прикріплення ембріона до стінки матки.

 

Скринінг першого триместру
УЗД для визначення можливого ризику хромосомних аномалій та вроджених вад розвитку. За потреби може підтверджуватись лабораторними скринінгами, які також можна пройти на базі клініки INVIVO.

 

Контрольний скринінг другого триместру
Детальне УЗД для вивчення анатомії та структури окремих органів плода (нирок, серця, хребта, кінцівок тощо).

 

Контрольне УЗД третього триместру
Контрольне обстеження для оцінки розмірів та положення дитини у матці, а також контролю за станом плаценти, кількістю навколоплідних вод та визначенням можливої дати та тактики пологів.

 

Важливо зазначити, що всі рішення про проведення УЗД та їхню частоту повинні здійснюватися вашим лікарем акушером-гінекологом, враховуючи вашу індивідуальну медичну історію та потреби. Заплановані УЗД допомагають вчасно виявляти можливі проблеми та забезпечувати належний догляд за вами та вашим малюком під час вагітності.

 

Як підготуватися до УЗД

 

Жодної особливої підготовки УЗД не передбачає. Якщо ви приймаєте будь-які препарати і приймали їх перед дослідженням, обов'язково повідомте про це лікаря, оскільки це може вплинути на загальну картину обстеження та висновки лікаря.

 

Як проводять УЗД під час вагітності

 

Процедура проведення діагностики є абсолютно безболісною. Єдине, що може завдати дискомфорту - це те, що на датчик наносять спеціальний гель і при першому його дотику до тіла пацієнтка відчує холод. Датчик водять по передній стінці живота (трансабдомінальне обстеження) або вводять у піхву (трансвагінальне УЗД), а дані, що передаються датчиком, виводяться на екран, так, що лікар бачить результати в режимі реального часу.

 

Хто розшифровує результати УЗД

 

Все, що побачить УЗД-фахівець на екрані, він пише в заключенні та віддає роздрукований результат пацієнтці. На підставі результатів УЗД лікар може поставити діагноз або призначити додаткову діагностику, наприклад, лабораторні аналізи. На підставі результатів усієї діагностики лікар робить свій висновок і призначає лікування за необхідності.

 

Переваги УЗД у клініці INVIVO у Житомирі

 

У клініці INVIVO у Житомирі використовується сучасне ультразвукове обладнання від світових виробників. Це дозволяє лікарю отримати точну інформацію під час дослідження, а пацієнтові – якісну консультацію та ефективне лікування. Крім того, у нас є УЗД в 3D. Таке дослідження популярне серед вагітних, оскільки воно дозволяє побачити найдрібніші деталі плода та отримати об'ємне фото. Перевагою INVIVO також є досвідчені фахівці, здатні надати компетентні рекомендації пацієнтам.

 

Вартість УЗД у Житомирі

 

Ціна послуг у клініці INVIVO у Житомирі – ще одна перевага. Ультразвукова діагностика тут коштує недорого, що дозволяє обстежитись будь-якому мешканцю міста.