Онлайн оплата
Вінницька областьДніпроДніпропетровська областьДонецька областьЖитомирЖитомирська областьЗакарпатська областьКиївКиївська областьКіровоградська областьЛьвівська областьМиколаївОдесаОдеська областьПолтаваПолтавська областьРівненська областьСумська областьХарківХарківська областьХмельницька областьЧеркасиЧеркаська областьЧернівецька областьЧернігівська область
Міста і пункти, які працюють. Навіть коли немає світла!
Київ

Ваше місто:

Київ
Від обраного регіону залежать ціни
Оформити замовлення
0 анализов / 0

Онлайн оплата

Грошові кошти при оплаті онлайн не знімаються, а блокуються на Вашій карті банком автоматично - за допомогою платіжного сервісу LiqPay від ПриватБанку через функцію двостадійної оплати.

 

Що таке двостадійна оплата?

• Блокування коштів на Вашій карті, рівних сумі замовлення на сайті.

• Протягом 30 календарних днів Ви можете прийти ТІЛЬКИ в той пункт забору, який був обраний Вами при оформленні замовлення, і здати ТІЛЬКИ ті ​​аналізи, які перераховані у Вашому онлайн-замовленні. 

• У момент видачі фіскального чеку на пункті, грошові кошти, що дорівнюють сумі замовлення, будуть списані з Вашої карти.

 

Як повернути кошти, якщо виникла така необхідність?

Повернення грошових коштів можливе у випадках:

Якщо фіскальний чек виданий (грошові кошти списані з Вашої карти).

В цьому випадку Вам необхідно прийти тільки на той пункт, на якому був отриманий фіскальний чек, з цим чеком про оплату і заповнити заяву на повернення. Грошові кошти будуть повернуті Вам згідно:

Закон України від 12.05.91 р. № 1023-XII «Про захист прав споживачів.

 

• Якщо фіскальний чек не видано, (грошові кошти все ще заблоковані на Вашій карті).

Якщо Ви передумали або не можете прийти до нас для отримання послуги, тоді грошові кошти розблоковуються банком на Вашій карті через 30 календарних днів (згідно правилам платіжного сервісу LiqPay) з моменту оформлення замовлення на сайті автоматично.